EMOS reel.drum. 3-set 25 m rubber thermal insulation. H07RN-F3Gx1.5mm IP44
KOD KRAT.:BEP193250
KOD VÝR.:1908432500
EAN.:8592920091593
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8718696848241 |
| Weight | 0.8 kg |
| Dimensions | 159 x 73 x 258 mm |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | II |
| F-rated | F |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| Lamp included | DMX |
| Power | 2.00 W |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| Switch | ne |
| Transport height | Extreme narrow beam 5-10° |
| Transport length | 270 |
| Transport width | 230 |
| typ svítidla | tracklight |
| With motion sensor | ne |
| Colour | černá |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 1213.60 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | PHQST730T12S/830BK | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696848241 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696848241 | box | 11 | pcs |
| GPC | 910500457347 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869684824100 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEP193250
KOD VÝR.:1908432500
EAN.:8592920091593
KOD KRAT.:BEP19150
KOD VÝR.:1908015001
EAN.:8595025325143
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved