PILA LED reflector PAR16 4.7W/50W GU10 2700K 400lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine Waterproof (generace 2) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291854159 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Power | 41.0 W |
| typ svítidla | prachotěsy |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 4015 lm |
| GPC | 910500454299 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718291854159 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHQWT120C40S/840EL1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718291854159 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved