Ecofit LEDtube 1200mm HO 18W 840 T8 S
KOD KRAT.:PHELEDTE18/840HO
KOD VÝR.:871951426608700
EAN.:8719514266087
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine Recessed Spot |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514548121 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Luminous flux | 680 lm |
| Power | 7.2 W |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED module |
| Lifespan | 50000 hod |
| EAN | 8719514548121 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401897582 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951454812199 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQRS151B6WB/830ALU | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTE18/840HO
KOD VÝR.:871951426608700
EAN.:8719514266087
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved