SM136V G4 36_45_60S/840 PSD W20L120 OC
KOD KRAT.:PHQSM136V-764248
KOD VÝR.:872016976424899
EAN.:8720169764248
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine přisazené (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514964013 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Power | 431 W |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 6000 lm |
| KOD | PHQSM136V-964013 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514964013 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401808585 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951496401300 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQSM136V-764248
KOD VÝR.:872016976424899
EAN.:8720169764248
KOD KRAT.:OSA64150NL
KOD VÝR.:4052899991309
EAN.:4052899991309
KOD KRAT.:VAHV393BL1
KOD VÝR.:4008496245819
EAN.:4008496245819
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved