SOLIGHT bracket.for.TV medium two-arm console from 76 - 177cm (30-70)
KOD KRAT.:SI1MK41
KOD VÝR.:1MK41
EAN.:8592718022280
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514313828 |
| Dimensions | 293x162x162mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 1778.00 K |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Transport height | 320 |
| Transport length | 185 |
| Transport width | 185 |
| Type/Shape | A160 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 28 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 300.0 lm |
| Power | 4.5 W |
| EAN | 8719514313828 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002983801 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDFA1604.5/818G | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951431382800 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514313835 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:SI1MK41
KOD VÝR.:1MK41
EAN.:8592718022280
KOD KRAT.:AB5014A-B1018
KOD VÝR.:5014A-B1018
EAN.:8595017224539
KOD KRAT.:PHLEDFG1255.5/822AD
KOD VÝR.:872016919151800
EAN.:8720169191518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved