MASTER SDW-T 100W/825 PG12-1 1SL/12
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699762858 |
| Dimensions | 78x45x45mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Transport height | 127.0 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 6.50 W |
| EAN | 08718699762865 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHLEDFP6.5/827E27F | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002029255 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869976285800 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699762858 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/R1/ND
EAN.:8596099049737
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/P
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/P
EAN.:8596099003951
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/DALI
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/DALI
EAN.:8596099040277
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4ND/NZ3
KOD VÝR.:PL7000L2W4ND/NZ3
EAN.:8596099001131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved