PHILIPS LED globe Classic G125 10.5W/100W E27 2700K 1521lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCG12510.5/827
KOD VÝR.:871869966514200
EAN.:8718699665142
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699648176 |
| Dimensions | 177x125x125mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Transport height | 196 |
| Transport length | 128.0 |
| Transport width | 128.0 |
| Type/Shape | G125 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| KOD | PHLEDG1257/827 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002025201 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869964817600 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699648176 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699648183 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDCG12510.5/827
KOD VÝR.:871869966514200
EAN.:8718699665142
KOD KRAT.:OSET188/827B15D#
KOD VÝR.:4099854266799
EAN.:4099854266799
KOD KRAT.:OB2000342
KOD VÝR.:2000342
EAN.:4012195152170
KOD KRAT.:OB2000001
KOD VÝR.:2000001
EAN.:4012195917069
KOD KRAT.:OB2000410
KOD VÝR.:2000410
EAN.:4012195917137
KOD KRAT.:MOUSAL4000A4KN/NDMUL
KOD VÝR.:USAL4000A4KN600/NDMULTI
EAN.:8596099121181
KOD KRAT.:KO180802005
KOD VÝR.:180802005
EAN.:4008224403917
KOD KRAT.:OSA64150
KOD VÝR.:4050300001487
EAN.:4050300001487
KOD KRAT.:KO175706004
KOD VÝR.:175706004
EAN.:4008223577237
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved