MODUS light panel LED ID 50W 5600lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND625/10
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND625/1050ISO3
EAN.:8595073733853
| Transport height | 448 |
|---|---|
| Transport length | 93 |
| Transport width | 223 |
| Product family | Bustan |
| Cap-base | ostatní |
| Power | 3.8 W |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169257290 |
| Dimensions | 400x220x90mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 800 lm |
| Lamp | LED |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8720169257290 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016925729000 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8720169257290 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003345501 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND625/10
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND625/1050ISO3
EAN.:8595073733853
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600ND
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600ND
EAN.:8596099073275
KOD KRAT.:MOSPMI3000KO3V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI3000KO3V2CB/ND
EAN.:8596099094591
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved