MODUS line light LED HL 23W 3100lm/840 opal black ND ;START
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/CRSTART
KOD VÝR.:HL3000MKO4/CRSTART/ND
EAN.:8596099096311
| Product family | Ozziet |
|---|---|
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514432123 |
| Length | 500.0 |
| Width | 500.0 |
| Height | 55 |
| Diameter | 500.0 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 4100 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 36 W |
| Colour | černá |
| IP rating | IP20 |
| GPC | 929003197201 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514432123 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514432123 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/CRSTART
KOD VÝR.:HL3000MKO4/CRSTART/ND
EAN.:8596099096311
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KVM3DALI
EAN.:8596099003234
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KO625/N1
KOD VÝR.:FIT5000A5KO625/ND/IP6520
EAN.:8596099084479
KOD KRAT.:MOQP3A600/1050DALINZ
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALINZ/90
EAN.:8596099036119
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved