MODUS line light LED HL 23W 3100lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/RSTAR1
KOD VÝR.:HL3000MKO4/RSTART/DALI
EAN.:8596099094768
| Transport height | 528 |
|---|---|
| Transport length | 59 |
| Transport width | 525 |
| Product family | Ozziet |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514432062 |
| Length | 500.0 |
| Width | 500.0 |
| Height | 55 |
| Diameter | 500.0 |
| Dimensions | 35x500x500mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Lamp | LED |
| Power | 36 W |
| IP rating | IP20 |
| GPC | 929003196901 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514432062 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514432062 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/RSTAR1
KOD VÝR.:HL3000MKO4/RSTART/DALI
EAN.:8596099094768
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCV1/1400DALI
EAN.:8595073736205
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/RCONT/N
KOD VÝR.:HL3000MKO4/RCONT/ND
EAN.:8596099083786
KOD KRAT.:BEP4538
KOD VÝR.:1450000360
EAN.:8592920092590
KOD KRAT.:MOHL1LKO4V1/R1050NDC
KOD VÝR.:HL1LKO4V1/R1050NDCONT
EAN.:8596099013714
KOD KRAT.:PHELEDTC20.5/830HE
KOD VÝR.:872016929552000
EAN.:8720169295520
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/DA
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALI
EAN.:8596099051334
KOD KRAT.:MOUS4000C3KN/ND
KOD VÝR.:US4000C3KN600/ND
EAN.:8596099002541
KOD KRAT.:BEP3400
KOD VÝR.:1440211100
EAN.:8592920106839
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/2100
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073781571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved