MODUS light panel LED ED 26W 3800lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/2/601
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/2/600/DALI
EAN.:8596099040499
| Product family | Ozziet |
|---|---|
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514431942 |
| Length | 300.0 |
| Width | 300.0 |
| Height | 45 |
| Diameter | 300.0 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 18 W |
| IP rating | IP20 |
| GPC | 929003196301 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514431942 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514431942 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/2/601
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/2/600/DALI
EAN.:8596099040499
KOD KRAT.:PHQBCP333159/740IPRM
KOD VÝR.:871869699764200
EAN.:8718696997642
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved