MODUS light panel LED Q 70W 7200lm/5300 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQ5D600/1400ND/90
KOD VÝR.:Q5D600/1400ND/90
EAN.:8596099081393
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300004181 |
| Weight | 0.0173 kg |
| Length | 256 |
| Packaging | 12.0 ks |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 2900 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| Luminous flux | 33730 lm |
| Power | 1580 W |
| přepravní rozměr cm | 30.3 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 26 |
| Transport length | 303 |
| Transport width | 26 |
| UV- Filter | ne |
| Cap-base | R7s |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lifespan | 2000 hod |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4050300004181 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64760 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300209128 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:MOQ5D600/1400ND/90
KOD VÝR.:Q5D600/1400ND/90
EAN.:8596099081393
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3SRS
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3SRS/9016
EAN.:8596099069001
KOD KRAT.:MOTOP6000M4CW/R/DALI
KOD VÝR.:TOP6000M4CW/R/DALI
EAN.:8596099058395
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KONDNZ
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600NDNZ
EAN.:8596099066840
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM3DALI/9016
EAN.:8596099032548
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KN600/NDNZ
EAN.:8596099083373
KOD KRAT.:MOSPMN3000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN3000KO3/E370/ND
EAN.:8596099100971
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved