MODUS I 4x24 W with prismatic PET, IP40, cover, 600
KOD KRAT.:MOIKP424
KOD VÝR.:IKP424600
EAN.:8595073783377
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | HALOSTAR |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300615936 |
| Weight | 0.0067 kg |
| Packaging | 40 ks |
| Length | 44 |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | ostatní |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 25 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 23 |
| UV- Filter | DMX |
| Cap-base | GY6.35 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 4015 hod |
| Luminous flux | 1050 lm |
| Power | 50 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4050300615936 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300942452 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64440PRO | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIKP424
KOD VÝR.:IKP424600
EAN.:8595073783377
KOD KRAT.:MOI236ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I236ALDP600EPNZ
EAN.:8595073727043
KOD KRAT.:MOIKP318EP
KOD VÝR.:IKP318600EP
EAN.:8595073771220
KOD KRAT.:MOIKO236EPNZ
KOD VÝR.:IKO236600EPNZ
EAN.:8595073771312
KOD KRAT.:MOI418KOEPNZ/IP54
KOD VÝR.:I418KO600EPNZ/IP54
EAN.:8595073731170
KOD KRAT.:MOI418ALUNZ
KOD VÝR.:I418ALU600NZ
EAN.:8595073721133
KOD KRAT.:MOI418ALUEPNZ
KOD VÝR.:I418ALU600EPNZ
EAN.:8595073721454
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved