METRODIS fuse. glass T 2A 20X5mm blister-5 pcs
KOD KRAT.:MDPOJ2A
KOD VÝR.:ST522220
EAN.:8594031134510
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300004167 |
| Length | 191 |
| Packaging | 12.0 ks |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 2900 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| Luminous flux | 16080 lm |
| Power | 780 W |
| přepravní rozměr cm | 23.8 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 30 |
| Transport length | 238 |
| Transport width | 26 |
| UV- Filter | ne |
| Cap-base | R7s |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lifespan | 2000 hod |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4050300004167 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64560 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300223933 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:MDPOJ2A
KOD VÝR.:ST522220
EAN.:8594031134510
KOD KRAT.:PHI31822/31/P5
KOD VÝR.:8718696162781
EAN.:8718696162781
KOD KRAT.:MOBALSV3B3ND
KOD VÝR.:BALSV3B3ND
EAN.:8595073771978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved