MODUS light.highbay.LED MEGA 49W 6000lm/4000 IP65 100Y DALI ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2S4PCOV1/105
KOD VÝR.:MEGALW2S4PCOV1/1050DALI
EAN.:8596099045395
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | LUMILUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300517858 |
| Weight | 0.2103 kg |
| Packaging | 25 ks |
| Length | 1213.60 |
| Diameter | 26 |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Emergency gear | ne |
| Full spectrum lamp | ne |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp shape | T8 |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 27 |
| Transport length | 1215 |
| Transport width | 27 |
| Tube diameter | 26 |
| Type/Shape | T8 |
| Use/purpose | General |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | T8 tube |
| Lifespan | 20000 hod |
| Luminous flux | 3150 lm |
| Power | 36 W |
| EAN | 4050300517858 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300517865 | pck | 4 | pcs |
| KOD | OSL36/865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2S4PCOV1/105
KOD VÝR.:MEGALW2S4PCOV1/1050DALI
EAN.:8596099045395
KOD KRAT.:MOKSL4000M3KS/ND
KOD VÝR.:KSL4000M3KS/ND
EAN.:8595073791006
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT4000A4KO600/ND/90
EAN.:8596099058333
KOD KRAT.:PHI8719514432000
KOD VÝR.:871951443200000
EAN.:8719514432000
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/1
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/DALI
EAN.:8596099061999
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V5/DALI
KOD VÝR.:BRSB4KO480V5/DALI
EAN.:8596099075798
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved