PHILIPS public light LED BGP391 LED64-4S/740 I DX10 SW310F CLO D9
KOD KRAT.:PHQBGP391644S/740
KOD VÝR.:871951464337600
EAN.:8719514643376
| Výrobce: | |
| Product family | QTP |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321329370 |
| Weight | 0.18 kg |
| Length | 280.00 |
| Dimensions | 28x3x2,1cm |
| Width | 30.00 |
| Height | 21.00 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Fixture class | I |
| Item category | El.ballasts& transf. |
| Item subcategory | for fluor. tubes |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Transport height | 21 |
| Transport length | 280.0 |
| Transport width | 30 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321329370 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321329387 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4008321061614 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSQTP5149230 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBGP391644S/740
KOD VÝR.:871951464337600
EAN.:8719514643376
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved