MODUS light.highbay.LED MEGAL 61W 10400lm/857 IP65; 65x19cm ND wide beam
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
| Výrobce: | |
| Product family | Vintage 1906 |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075808980 |
| Diameter | 124.0 |
| Packaging | 1.30 ks |
| Length | 168.0 |
| Others | |
| Beam angle | 300.0 st. |
| Colour | ostatní |
| Chromaticity | 2400 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 236 |
| Transport length | 140 |
| Transport width | 140 |
| Type/Shape | G125 |
| With motion sensor | false |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 22 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 200 lm |
| Power | 2.5 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075808980 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075810419 | pck | 4 | pcs |
| KOD | OSEVING1252.8W/824 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved