LEDVANCE LED strip PERF.PROT. 19.6W/m 24V RGB+4000K 19.6lm/m IP66 roll.5m
KOD KRAT.:OSILSPFM1000RGB840I
KOD VÝR.:4058075436176
EAN.:4058075436176
| Výrobce: | |
| Product family | VALUE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075479036 |
| Length | 118 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | A-type |
| přepravní rozměr cm | 12.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 122 |
| Transport length | 122 |
| Transport width | 62 |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| type of glass/cover | opál |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSEVA10/827/2 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075479043 | box | 11 | pck |
| EAN | 4058075479036 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSILSPFM1000RGB840I
KOD VÝR.:4058075436176
EAN.:4058075436176
KOD KRAT.:PHIH8719514433526
KOD VÝR.:871951443352600
EAN.:8719514433526
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved