LED MR16 DIM S 3.6W 940 GU5.3
KOD KRAT.:OS4099854070549
KOD VÝR.:4099854070549
EAN.:4099854070549
| Výrobce: | |
| Product family | PARATHOM |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075796430 |
| Length | 44.00 |
| Diameter | 50.00 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| CRI | 90-100 |
| Equivalent replacement | 20 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 40000 hod |
| Luminous flux | 230 lm |
| Luminous intensity | 500.0 cd |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49.0 |
| Transport width | 49.0 |
| Type/Shape | MR16 |
| With motion sensor | false |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU5.3 |
| Dimmable | ano |
| Reflector | ano |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4058075796447 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075796430 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEMR163.6W36D94D | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854070549
KOD VÝR.:4099854070549
EAN.:4099854070549
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved