LED PAR16 P 2.6W 827 GU10
KOD KRAT.:OS4099854044687
KOD VÝR.:4099854044687
EAN.:4099854044687
| Výrobce: | |
| Product family | PARATHOM |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075608214 |
| Length | 52 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 50 |
| Others | |
| Colour | ostatní |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 230 lm |
| Luminous intensity | 400 cd |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49.0 |
| Transport width | 49.0 |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | PAR16 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Reflector | DMX |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075608214 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075608221 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEPAR162.6W36D2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854044687
KOD VÝR.:4099854044687
EAN.:4099854044687
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved