| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075436701 |
| Packaging | 7.30 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 15 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 136 lm |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 145 |
| Transport length | 36 |
| Transport width | 49 |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| Lifespan | 15000 hod |
| EAN | 4058075436701 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEFB1.5/827 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075604827 | box | 11 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved