EATON starter motor 3-pole 1.0-1.6A Z-MS-1.6/3P
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
| Výrobce: | |
| Product family | VALUE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075634350 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 2451 lm |
| přepravní rozměr cm | 13.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 134 |
| Transport length | 121 |
| Transport width | 70 |
| Type/Shape | A68 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 10000 hod |
| KOD | OSEVCLA150/865/2 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075634367 | box | 11 | pck |
| EAN | 4058075634350 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
KOD KRAT.:PHIMLS21/835/5
KOD VÝR.:8718696164228
EAN.:8718696164228
KOD KRAT.:AB3553-80929 B
KOD VÝR.:3553-80929 B
EAN.:8595017230639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved