SOLIGHT LED strip with tester. 5m with 12V adapter. 4.8W/m. IP65. warm white
KOD KRAT.:SIWM51-65T
KOD VÝR.:WM51-65T
EAN.:8592718013233
| Výrobce: | |
| Product family | VALUE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075634374 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 2451 lm |
| přepravní rozměr cm | 17.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 134.0 |
| Transport length | 172.0 |
| Transport width | 70 |
| Type/Shape | A68 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 10000.00 hod |
| EAN | 4058075634374 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSEVCLA150/827/3 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075634381 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:SIWM51-65T
KOD VÝR.:WM51-65T
EAN.:8592718013233
KOD KRAT.:PHQ910770228990
KOD VÝR.:871951472696300
EAN.:8719514726963
KOD KRAT.:PHI8721103060747
KOD VÝR.:8721103060747
EAN.:8721103060747
KOD KRAT.:MGLG7104.8/CD/E27
KOD VÝR.:LG7104.8-E27-6500K
EAN.:4892657063899
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved