MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 14000lm/4000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCV2/2100N
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCV2/2100ND
EAN.:8596099028398
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300048260 |
| Diameter | 11.50 |
| Packaging | 40 ks |
| Length | 50 |
| Others | |
| Cap-base | G6.35 |
| Colour | Transparent |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| přepravní rozměr cm | 907 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 50 |
| Transport width | 50 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | kapsle |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 2700 lm |
| Power | 4772 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 24.0 V |
| KOD | OSHLX64641 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300048260 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300890692 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCV2/2100N
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCV2/2100ND
EAN.:8596099028398
KOD KRAT.:MOBRS4KO300V1/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO300V1/NDSM
EAN.:8595073717327
KOD KRAT.:OSIENCPOSWU
KOD VÝR.:4058075206502
EAN.:4058075206502
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved