MODUS light panel LED ED 18W 2700lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/2/622
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/2/625/ND
EAN.:8596099039035
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300229997 |
| Diameter | 30 |
| Packaging | 12.0 ks |
| Length | 138.0 |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 3200 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 300.0 hod |
| Luminous flux | 50000.00 lm |
| Power | 2000 W |
| přepravní rozměr cm | 16.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 164 |
| Transport length | 58.0 |
| Transport width | 58.0 |
| Cap-base | RX7s |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | kapsle |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSH64781 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300365961 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4050300229997 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/2/622
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/2/625/ND
EAN.:8596099039035
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0044
KOD VÝR.:2CDS271001R0044
EAN.:4016779549950
KOD KRAT.:MOISRAC4KV5V160/DALI
KOD VÝR.:ISRAC4KV5V160/DALI1400I5
EAN.:8596099015060
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved