LED 60W B38 E14 CDL FR ND 1BC/6
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/BL
KOD VÝR.:8718696746776
EAN.:8718696746776
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321468611 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 110.0 |
| Diameter | 26 |
| Others | |
| Cap-base | GX9.5 |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 3200 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 200 hod |
| Reflector | ne |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | kapsle |
| Power | 1000 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321468611 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64745 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300213262 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321468628 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/BL
KOD VÝR.:8718696746776
EAN.:8718696746776
KOD KRAT.:PHLEDMFB5.9/927DT
KOD VÝR.:871951444957200
EAN.:8719514449572
KOD KRAT.:PHLEDR391.8/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773755
EAN.:8718699773755
KOD KRAT.:PHLEDCA7.5W/SSWC/BL
KOD VÝR.:871869977213000
EAN.:8718699772130
KOD KRAT.:PHLEDFB2.3/827
KOD VÝR.:8720169310636
EAN.:8720169310636
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved