Luminaire BRSB, 8x12 LED, 4000 K, cover opal PMMA, IP44, dia. 480mm, 900mA
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/ND
EAN.:8595073793321
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321352071 |
| Length | 42 |
| Packaging | 20 ks |
| Diameter | 51 |
| Others | |
| Cap-base | GX6.35 |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 1500.00 hod |
| Reflector | ne |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | reflektor |
| Power | 100 W |
| Reflector type | MR16 |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4008321352071 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300291970 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64637 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321352088 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/ND
EAN.:8595073793321
KOD KRAT.:PHI8718696176696
KOD VÝR.:1746847PN
EAN.:8718696176696
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved