MODUS light fixture LED EPK 34W 4400lm/840 IP40 ND; white
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321746115 |
| Diameter | 18.5 |
| Packaging | 12.0 ks |
| Length | 53 |
| Others | |
| Cap-base | GX6.3 |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 3350 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Luminous flux | 9300 lm |
| Power | 300.0 W |
| Reflector | ne |
| Volatge | 120 V |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lamp shape | kapsle |
| Lifespan | 15 hod |
| type of glass/cover | čirá |
| EAN | 4008321746115 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321098641 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4008321098634 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321004901 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300008981 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321746122 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSH64512 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved