MODUS light fixture LED FITP 49W 5500lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFITP5000A4KO600/ND
KOD VÝR.:FITP5000A4KO600/ND
EAN.:8596099065232
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899324244 |
| Packaging | 50 ks |
| Others | |
| Cap-base | W3x16d |
| ECE type | W21W |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 1.30 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 40 |
| Transport length | 20 |
| Transport width | 20 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Power | 21 W |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA7505 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4052899324244 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFITP5000A4KO600/ND
KOD VÝR.:FITP5000A4KO600/ND
EAN.:8596099065232
KOD KRAT.:MOKX6000L4KO/ND
KOD VÝR.:KX6000L4KO/ND
EAN.:8596099029289
KOD KRAT.:PHLEDFMVST5.9/927D
KOD VÝR.:871951434796000
EAN.:8719514347960
KOD KRAT.:MOOXC3000PC4W/NDV60E
KOD VÝR.:OXC3000PC4W/NDV60/EU
EAN.:8596099074159
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved