Superslim CL550 SS RD 18W 27K B WVIP4406
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321297150 |
| Packaging | 50 ks |
| Others | |
| Cap-base | BX8.5d |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 1.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 16 |
| Transport length | 13 |
| Transport width | 11 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Power | 1.2 W |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA2721MFX | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321297150 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved