5007DWP-2BL 0,5W 12V BA15S 5X2 2B OSRAM
KOD KRAT.:OSA5007DWP-E
KOD VÝR.:4062172401272
EAN.:4062172401272
| Výrobce: | |
| Product family | LEDriving® SL |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172222808 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Cap-base | BA15s |
| ECE type | R5W |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Power | 0.5 W |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 135.0 |
| Transport length | 18 |
| Transport width | 95.0 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4062172222808 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA5007DWP | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA5007DWP-E
KOD VÝR.:4062172401272
EAN.:4062172401272
KOD KRAT.:DELXTS35-1
KOD VÝR.:XTS35-1
EAN.:6410014507268
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved