MODUS light panel LED IKL 32W 4400lm/840 IP40 80Y ND ; 62x62
KOD KRAT.:MOIKL4000A4KN625ND
KOD VÝR.:IKL4000A4KN625ND
EAN.:8596099113995
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300838069 |
| Packaging | 50 ks |
| Others | |
| Cap-base | BAY15d |
| ECE type | P21/5W |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Power | 21/5 W |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 140 |
| Transport length | 58 |
| Transport width | 58 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA7528 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300838069 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIKL4000A4KN625ND
KOD VÝR.:IKL4000A4KN625ND
EAN.:8596099113995
KOD KRAT.:OSIPOW24/83012
KOD VÝR.:4058075266575
EAN.:4058075266575
KOD KRAT.:OSH64319IRC-A
KOD VÝR.:4008321340153
EAN.:4008321340153
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/NDNZ3
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/NDNZ3
EAN.:8596099015510
KOD KRAT.:OSH64512
KOD VÝR.:4008321746115
EAN.:4008321746115
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved