9005-1BL 60W 12V P20D 10XBLI1 2B OSRAM
KOD KRAT.:OSA9005-1BL
KOD VÝR.:4062172395304
EAN.:4062172395304
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321171214 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Cap-base | P20d |
| ECE type | HB3 |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 135.0 |
| Transport length | 30 |
| Transport width | 95.0 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| Power | 60 W |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4008321171214 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008321171221 | pck | 4 | bli |
| KOD | OSA9005-01B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA9005-1BL
KOD VÝR.:4062172395304
EAN.:4062172395304
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
KOD KRAT.:MOPL3500L1W4ND
KOD VÝR.:PL3500L1W4ND
EAN.:8596099000905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved