NORD.ALUM clamp.ceiling SKB12-1 to GlobalTrac; gray
KOD KRAT.:DELSKB12-1
KOD VÝR.:SKB12-1
EAN.:6410014500511
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300925868 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Cap-base | P43t |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Power | 8/70 W |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 135.0 |
| Transport length | 30 |
| Transport width | 95.0 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| ECE type | H4 |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 4050300925868 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64196-01B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:DELSKB12-1
KOD VÝR.:SKB12-1
EAN.:6410014500511
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:PHIH17456/30/P7
KOD VÝR.:8718696174302
EAN.:8718696174302
KOD KRAT.:OSA9005CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172215022
EAN.:4062172215022
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved