LEDVANCE LED reflector PFM PAR16 6.9W/80W GU10 2700K 575lm/36° NonDim 15Y glass
KOD KRAT.:OS4099854054785
KOD VÝR.:4099854054785
EAN.:4099854054785
| Výrobce: | |
| Product family | OFF ROAD SUPER BRIGHT PREMIUM |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321856357 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Cap-base | P43t |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Power | 100/90 W |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 47.0 |
| Transport length | 71 |
| Transport width | 47.0 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| ECE type | H4 |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA62204SBP | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321856357 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854054785
KOD VÝR.:4099854054785
EAN.:4099854054785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved