MODUS light panel LED FITP 35W 4100lm/940 IP40; 30x120cm acc./built-in DALI
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KODALI90
KOD VÝR.:FITP4000C4KO600/DALI/90
EAN.:8596099076849
| Výrobce: | |
| Product family | NIGHT BREAKER |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172308236 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Cap-base | PGJ19-2 |
| ECE type | H11 |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 71 |
| Transport length | 37.0 |
| Transport width | 33 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| Power | 55 W |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA64211NB200 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4062172308236 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KODALI90
KOD VÝR.:FITP4000C4KO600/DALI/90
EAN.:8596099076849
KOD KRAT.:PHELEDTE23/865HO
KOD VÝR.:871951426614800
EAN.:8719514266148
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
KOD KRAT.:MOLAB6000C4KNND/90
KOD VÝR.:LAB6000C4KN600ND/90
EAN.:8596099075682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved