6438DWP-1BL 1W 12V SV8.5-8 5X1 2B OSRAM
KOD KRAT.:OSA6438DWP-1BL
KOD VÝR.:4062172401135
EAN.:4062172401135
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172150637 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| ECE type | C5W (31 mm) |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 135.0 |
| Transport length | 18 |
| Transport width | 95.0 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Cap-base | SV8.5-8 |
| Power | 0.9 W |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4062172150637 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA6438DWP-01B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA6438DWP-1BL
KOD VÝR.:4062172401135
EAN.:4062172401135
KOD KRAT.:OSA9006DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172315999
EAN.:4062172315999
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M5PCOV1/2100ND
EAN.:8595073788303
KOD KRAT.:MOLVPU/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448948836
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved