MODUS light.highbay.LED MEGAL 92W 12000lm/857 IP65; 122x19cm ND wide beam
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M5PCOV1/2100ND
EAN.:8595073788303
| Výrobce: | |
| Product family | LEDriving® HL BRIGHT |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172315999 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Cap-base | P22d / PX22d |
| ECE type | HB4(9006)/HIR2 |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| Power | 19 W |
| přepravní rozměr cm | 16.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 162 |
| Transport length | 56 |
| Transport width | 136 |
| Use/purpose | Hlavní světlomet |
| Volatge | 12.0 V |
| KOD | OSA9006DWBRT-2HFB | bli | 5 | bli |
| EAN | 4062172315999 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M5PCOV1/2100ND
EAN.:8595073788303
KOD KRAT.:MOLVPU/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448948836
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved