KRAJICZECH FV MC8 Square nuts DIN 557 - A2 (pack of 200 pcs.)
KOD KRAT.:KCMC8B
KOD VÝR.:MC8B
| Manufacturer | OSMONT |
|---|---|
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Luminous flux | 7740 lm |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8591728014421 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Lamp | LED |
| Power | 48 W |
| typ svítidla | Pendant |
| IP rating | IP40 |
| KOD | OMISI60260 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8591728014421 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:KCMC8B
KOD VÝR.:MC8B
KOD KRAT.:MOKX2000S2KO/ND
KOD VÝR.:KX2000S2KO/ND
EAN.:8596099056254
KOD KRAT.:MOKSL6000L4KS/DALI
KOD VÝR.:KSL6000L4KS/DALI
EAN.:8596099000073
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved