MODUS public light LED LVX 39W 5000lm/4000 IP65 40Y ND ;
KOD KRAT.:MOLVX4500NO4V1/NDV42
KOD VÝR.:LVX4500NO4V1/NDV42
EAN.:8595073764024
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSMONT |
|---|---|
| Product family | LINA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728513856 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Emergency gear | 1-10 V |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP43 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| Luminous flux | 930 lm |
| přepravní rozměr cm | 28.5 cm |
| Transport height | 115 |
| Transport length | 270 |
| Transport width | 285 |
| typ svítidla | Bulkheads |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED |
| Power | 11 W |
| EAN | 8591728513856 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OM1L12B07K53/035/NW3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVX4500NO4V1/NDV42
KOD VÝR.:LVX4500NO4V1/NDV42
EAN.:8595073764024
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4KOV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4KOV1/1400ND
EAN.:8596099011420
KOD KRAT.:MOTELX2000S6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX2000S6/ND/P1
EAN.:8596099065973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved