Orbis Ultra Slim Click DIM Click-Dim 235mm Black 15W
KOD KRAT.:OS4099854450761
KOD VÝR.:4099854450761
EAN.:4099854450761
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075752863 |
| Length | |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Beam angle | 110.0 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | 3DIM |
| Driver included | true |
| Fixture class | II |
| Flammable surface installation | false |
| Height/Depth | 27.00 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Lamp included | true |
| Luminous flux | 1020 lm |
| Material housing | plast |
| Number of lamps | 0 |
| Outter diameter | |
| přepravní rozměr cm | 26.3 cm |
| Suitable for suspended mounting | false |
| Switch | false |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 263.0 |
| Transport length | 52 |
| Transport width | 241 |
| typ svítidla | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Power | 15.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075752863 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIORBUSBL15/830B | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075752870 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854450761
KOD VÝR.:4099854450761
EAN.:4099854450761
KOD KRAT.:OSHLX64265
KOD VÝR.:4008321107053
EAN.:4008321107053
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved