ORBIS SPIRAL RD CL 400MM 27W 830 WTOSRAM
KOD KRAT.:OS4099854450389
KOD VÝR.:4099854450389
EAN.:4099854450389
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854093104 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Power | 27 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 1600 lm |
| KOD | OSIORSPIC27WT | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854093104 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854450389
KOD VÝR.:4099854450389
EAN.:4099854450389
KOD KRAT.:PHLEDA10.5W/CW/F
KOD VÝR.:871869970414800
EAN.:8718699704148
KOD KRAT.:PHLEDFG1257/818A
KOD VÝR.:872016919119800
EAN.:8720169191198
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved