ORBIS SPIRAL OVAL 720X580MM63W830WTOSRAM
KOD KRAT.:OS4099854450365
KOD VÝR.:4099854450365
EAN.:4099854450365
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 4099854093531 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Power | 63 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 3800 lm |
| EAN | 4099854093531 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIOROVA63WT | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854450365
KOD VÝR.:4099854450365
EAN.:4099854450365
KOD KRAT.:AB3901A-B40 B
KOD VÝR.:3901A-B40 B
EAN.:8595017217265
KOD KRAT.:OS4099854448140
KOD VÝR.:4099854448140
EAN.:4099854448140
KOD KRAT.:AB3557G-A01340 H1
KOD VÝR.:3557G-A01340 H1
EAN.:8595017205811
KOD KRAT.:OS4099854106057
KOD VÝR.:4099854106057
EAN.:4099854106057
KOD KRAT.:PHPIEA10/840
KOD VÝR.:872790096864400
EAN.:8727900968644
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved