ABB PROFILE socket. 1-us. 2P+PE 45x45mm; white
KOD KRAT.:AB5525N-C02347 B
KOD VÝR.:5525N-C02347 B
EAN.:8595017267703
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 4099854285813 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | ClickDim |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 2200 lm |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Power | 45 W |
| EAN | 4099854285813 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIORPLA45BKBL | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB5525N-C02347 B
KOD VÝR.:5525N-C02347 B
EAN.:8595017267703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved