LEDVANCE acc. frame.for.surface.mounting for.downl. IP44 165; white
KOD KRAT.:OSIDLDN165IP
KOD VÝR.:4058075709928
EAN.:4058075709928
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854598272 |
| Diameter | 215 |
| Packaging | 8 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3030 K |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Power | 24 W |
| EAN | 4099854598272 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854598272 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIDLDN165IP
KOD VÝR.:4058075709928
EAN.:4058075709928
KOD KRAT.:PHI8719514385849
KOD VÝR.:871951438584900
EAN.:8719514385849
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved