| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075855465 |
| Diameter | 220.0 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Beam angle | 4772 st. |
| Chromaticity | 2910 K |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 816 lm |
| Power | 10 W |
| EAN | 4058075855465 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4058075855465 | pcs | 1 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved