ABB machine switch alternating o 6/6So;
KOD KRAT.:AB3558-A06340
KOD VÝR.:3558-A06340
EAN.:8595017207495
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854279652 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| Power | 22 W |
| KOD | OSIORDSCS22CH | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854279652 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB3558-A06340
KOD VÝR.:3558-A06340
EAN.:8595017207495
KOD KRAT.:OSIORMAD2WT
KOD VÝR.:4058075828889
EAN.:4058075828889
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved