ORBIS BERLIN 490MM 36W 830 SI OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854446597
KOD VÝR.:4099854446597
EAN.:4099854446597
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075829343 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 2400 lm |
| Power | 36 W |
| KOD | OSIORBRL36SI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075829343 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854446597
KOD VÝR.:4099854446597
EAN.:4099854446597
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved