NORD.ALUM power supply end XTS11-1 left for GlobalTrac; gray
KOD KRAT.:DELXTS11-1
KOD VÝR.:XTS11-1
EAN.:6410014507152
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Product family | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506353 |
| Dimensions | 32.5 x 31.5 mm |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| přepravní rozměr cm | 6.6 cm |
| Transport height | 40 |
| Transport length | 66 |
| Transport width | 66 |
| Colour | černé |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:DELXTS11-1
KOD VÝR.:XTS11-1
EAN.:6410014507152
KOD KRAT.:MONV150SPMMA
KOD VÝR.:NV150SPMMA
EAN.:8595073729061
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved