| Výrobce: | |
| Manufacturer | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209900944 |
| Length | 82.0 |
| Energy efficiency label | E |
| Width | 25 |
| Height | 85.0 |
| Packaging | 100 ks |
| Diameter | 25 |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Tubular |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 85.0 |
| Transport length | 25 |
| Transport width | 25 |
| Cap-base | E14 |
| Lifespan | 1000 hod |
| Luminous flux | 400 lm |
| Power | 40 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595209900944 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | NAZT40DIG | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved